Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб: 9:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мінеральні добрива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Важливість використання мінеральних добрив

Мінеральні добрива — вироби хімічної промисловості, що містять поживні елементи, необхідні для поповнення у грунті при вирощуванні тієї, чи іншої культури. Застосування міндобрив сприяє збільшенню врожайності культур, покращенню якості продукції та підвищує стійкість рослин у несприятливих умовах. Використання мінеральних добрив є обов’язковим елементом технології вирощування культур, адже без поповнення поживних елементів, неможливо отримати високі та стабільні врожаї. Купити міндобрива та застосувати їх не становить на сьогодні особливих проблем. Головне — тримати баланс. Якщо у вас не вистачає якогось елемента, додавати треба саме його.

Види мінеральних добрив.

Мінеральні добрива бувають таких видів:

  • фосфорні;
  • калійні;
  • азотні;
  • комплексні (містять два або більше елементи, наприклад, фосфорнокалійні,  азотнофосфорно-калійні);
  • мікродобрива (містять бор, цинк, мідь, марганець, кобальт, тощо).

Завданням фосфорних добрив є покращення росту та кореневої системи. Фосфор сприяє збільшенню обсягу плодів та кількості майбутнього врожаю. У культур з дефіцитом фосфору спостерігається затримка росту, погіршується якість врожаю: плоди втрачають товарну форму, зерно польових культур погано наливається. Для фосфору немає інших джерел поповнення в ґрунті, крім добрив.

Калійні добрива підвищують стійкість рослин до негативного впливу зовнішнього середовища. Підживлені ними овочі стійкіші до захворювань і холодів. Калій допомагає відростити глибше та міцніше коріння, захищає посіви, коли вони позбавлені інших поживних елементів, він життєво важливий для фотосинтезу і може сповільнити розвиток хвороб на посівах. Оптимальне внесення калійних добрив забезпечує стійкість до кліматичних змін і грибків.

Азотні добрива сприяють росту листової та інших наземних частин рослини. Їх вносять переважно навесні, коли здійснюється обробка ґрунту. Агро Ранчо рекомендує купити та внести 1/3 частину азотних добрив восени, що дуже позитивно вплине в подальшому на рослини. Брак азоту знижує стійкість до хвороб, призводить до ослаблення листя, зменшує врожайність, а надлишок гальмує розвиток плода та провокує розростання листя.

Комплексні добрива використовують, щоб не вносити різні види добрив, оскільки вони включають дві та більше речовин, мають збалансований склад. Якщо купити комплексні мінеральні добрива, можна значно знизити витрати на необхідне підживлення.

Мікродобрива забезпечують рослини речовинами, необхідними для їх росту та розвитку. У зв’язку з інтенсифікацією землеробства, потреба в їх застосуванні набуває все більшого значення, оскільки ґрунти поступово збіднюються на мікроелементи. Підвищення вимог до якості продукції також збільшує потребу рослин у мікроелементах.

Як обрати та замовити міндобрива.

Для того, щоб визначитись з необхідним підживленням під різні види культур та замовити міндобрива для ваших ділянок, найкраще зробити лабораторний аналіз ґрунту. Внесення поживних елементів дозволить покращити родючість ґрунтів, і відповідно – отримати бажану врожайність.

Яке мінеральне добриво краще використовувати при вирощуванні картоплі? Безпосередньо при висаджуванні бажано додати азотно-фосфорні добрива, а під час цвітіння картоплі – сульфатно-калійні суміші.

До посіву моркви радимо замовити та внести в грунт підгодівлю у вигляді подвійного суперфосфату.

Огіркам найбільше потрібен калій, а з азотних добрив добре підійде сульфат амонію. Розпочинаючи з фази цвітіння аж до збирання врожаю, небажано обробляти рослини добривами із вмістом нітратного азоту.

На початку вегетації пріоритетним добривом для перців є азот. На пізніших етапах додаємо калійно-фосфорні суміші.

Під помідори на початку вегетації бажано додати азот, фосфор, калій, магній та мікроелементи. На початку цвітіння – замовити та внести суміші, в яких містяться фосфор, бор, калій та мікроелементи.

На початку вегетації капусти додаємо фосфор, калій та мікроелементи. З початком утворення качана, бажано не обробляти рослини добривами із вмістом нітратного азоту.

Для буряків надзвичайно ефективними є подвійний суперфосфат та суміші з сульфатом калію.

Часник та цибулю добре підгодувати калієм і фосфором. Це сприяє розміру цибулин та прискоренню зростання.

Щоб отримати детальні консультації та замовити мінеральні добрива, звертайтесь до менеджерів Агро Ранчо.

Вгору