Агро Ранчо було створено восени 2021 року. Саме тоді ми почали перемови та підписання контрактів з компаніями-постачальниками, розробку концепції інтернет-магазину та формування асортименту, що задовольнив би потреби не тільки фермерів, але й дав можливість придбати все необхідне для присадибних ділянок та садів. А вже на початок березня 2022 року було заплановано відкриття нашого оффлайн магазину в м. Бровари на Київщині. В магазин було завезено обладнання та частина продукції. І навіть вивіска у лютому з'явилась. Але війна завадила всім планам. Відкриття довелось перенести на невизначений термін. 

Коли Київщину звільнили від окупантів, а до нас почали приходити та телефонувати клієнти, яким була необхідні ті, чи інші товари з нашого асортименту, ми вирішили, що саме час розпочинати працювати, як ми й планували. Отже, у серпні 2022 року ми відкрили свій оффлайн магазин, в якому зібрали найякісніші товари відомих виробників та почали наповнення інтернет-магазину.

На даний момент в магазині представлені: засоби захисту рослин, добрива, насіння овочів, газонних трав та квітів, ґрунти та інструменти для присадибних ділянок. Асортимент товарів поповнюється практично щоденно. І хоча наша компанія зовсім молода, але в ній працюють професіонали, для яких надзвичайно важливою є побудова довготривалої співпраці. І для цього ми докладемо всіх зусиль, щоб відібрати дійсно якісну та потрібну продукцію, та щоб наші клієнти залишались задоволені результатами.