Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб: 9:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Насіння кабачків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Шукаєте насіння кабачків високої якості? Agro Rancho - ваш надійний постачальник насіння для отримання гарної врожайності та якості продукції.

Обираємо насіння кабачків для посіву. Що краще: сорт чи гібрид?

При виборі між сортами і гібридами культури слід враховувати свої потреби та умови вирощування. Сорти овочів виникають внаслідок вибору та розмноження рослин з подібними характеристиками. Сорти мають стабільну спадковість, тобто нащадки будуть мати схожі характеристики, які успадковані від батьків. Сорти добре підходять тим, хто прагне збирати та використовувати насіння для майбутньої сівби. Зазвичай, сорти відзначаються непоганою стійкістю до захворювань і можуть бути більш адаптованими до конкретних умов вирощування.

Гібриди культур створюються шляхом схрещування двох різних батьківських ліній з метою поєднання певних корисних властивостей обох «батьків». Генетика гібридів є комбінацією генів «батьків» і може бути менш стабільною, тобто нащадки можуть виявляти різні характеристики, які можуть відрізнятися від батьків. Гібриди мають певні переваги, такі як висока толерантність до вірусів, стресостійкість, продуктивність та товарність. Вони можуть бути надійними вибором не лише для комерційного вирощування, але й для невеликих приватних ділянок. Насіння гібридних кабачків не варто збирати, адже в наступному сезоні воно може не прорости зовсім, або дати неочікувані результати.

Як вибрати якісне насіння кабачка для посіву.

Одним із важливих критеріїв при виборі насіння кабачків є його зовнішні характеристики. Якість насіння визначає майбутній врожай, тому важливо звертати увагу на наступні параметри:

  • величина і форма насіння: обирайте рівномірне, без дефектів насіння з однаковими розмірами;
  • колір: Здорове насіння має однорідний колір без ознак плісняви чи пошкоджень;
  • спроможність до пророщування: високоякісне насіння повинно швидко проростати при належних умовах.

Що стосується ціни насіння кабачків – дорожчі сорти та гібриди зазвичай мають вищу якість та стійкість до погодних умов, хвороб та ін. Деякі з них також захищені від шкідників, щоб убезпечити молоді паростки від ушкоджень. 

AgroRancho рекомендує найкращі гібриди кабачків від Іннова Сідз, які мають високу толерантність до вірусів, стресостійкість, чудову продуктивність та товарність:

РЕНДІ INX 5286 F1: Високопродуктивний ранній гібрид зі стабільною, високою якістю продукції, стресостійкий, з тривалим плодоношенням. Простий у вирощуванні.

РІШАР INX 1423 F1: Потужний, ранній, кущовий гібрид для невисоких плівкових тунелів та відкритого ґрунту. Характеризується високою продуктивністю та товарністю плодів.

РЕГГІ INX 1424 F1: Ранньостиглий гібрид для отримання першої продукції на свіжий ринок. Дуже продуктивний.

ЛАРРІ INX 5273 F1: Кущовий кабачок темно-зеленого кольору. Характеризується довготривалим зберіганням товарного вигляду плодів, підходить для відкритого ґрунту та теплиць. Має високі смакові властивості.

Звичайно ж, отримання якісного насіння – перший крок для отримання високого врожаю. Важливим є також дотримання технології вирощування культури, полив, якісні показники ґрунту, необхідне живлення,  температури та ін. Все це в комплексі гарантує отримання бажаних результатів з врожайності.  

Не гайте часу, звертайтесь до нас, щоб купити найкраще насіння кабачків в AgroRancho і насолоджуйтеся врожаєм високої якості!

Вгору