Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб: 9:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Насіння високорослих (індетермінантних) помідорів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Вибір високорослих томатів. В чому їх переваги?

Індетермінантні (високорослі) томати є найчисельнішими за кількістю сортів та гібридів, вони вражають розмаїттям форм, кольорів та розмірів плодів. Завдяки старанням селекціонерів, наразі маємо вже звичні червоні, жовті, помаранчеві, рожеві помідори. Досить часто зустрічаються також томати екзотичних кольорів: чорні, зелені, білі, фіолетові та ін.

Індетерминантні помідори – найвисокоросліші (від двох метрів і вище). При їх вирощуванні необхідне встановлення опор, пасинкування та формування кущів. Такі помідори розвиваються повільно, тому індетермінантні сорти та гібриди висаджуються здебільшого  в теплицях. Але українське літо досить довге для того, щоб подібні томати змогли визріти й у відкритому грунті, де їх ріст зупиняють заморозки.

Індетермінатні томати мають високу врожайність, що розтягнута в часі. Це найкращий вибір для теплиць та промислового виробництва.

Індетермінатні помідори ростуть протягом усього життєвого циклу, що дозволяє зібрати більші врожаї, порівняно з детермінантними. Вони до глибокої осені утворюють нові суцвіття та плоди.

Завдяки тому, що кущі формуються у висоту, вони займають значно менше корисної площі. В опалюваних теплицях протягом сезону можна з легкістю отримати до 50 кистей індетермінантних помідорів.

Залишається лише обрати сорти чи гібриди, в залежності від того, яке призначення майбутнього врожаю томатів.

  • Для свіжого споживання беремо соковиті апетитні томати.
  • Переробка (заготівля) – м'ясисті томати з малою кількістю насіння.
  • Консервування. Для цього обирають невеликі помідори, правильної форми з твердою шкіркою.
  • Універсальні підходять як для свіжого споживання, так і консервування, вони зберігають форму після термічної обробки.
Вгору