Кількість
|
Вартість
|
||
|
ВИМПЕЛ 2 – комплексне добриво природно-синтетичного походження для обробки насіння.
Також препарат використовують для обробки вегетуючих рослин. Склад добрива дозволяє використовувати препарат при низьких температурах до + 5 С і більше. ВИМПЕЛ 2 складається з набору карбонових кислот, що приймають участь в Циклі Кребса, це етап дихання всіх клітин і джерело енергії для синтезу вуглеводів і амінокислот. В препарат входять інноваційні гумінові кислоти, які були вироблені компанією «ДОЛИНА». Завдяки модифікованній розробці компанії, добриво має високу стійкість в широкому інтревалі кислотності, не втрачаючи свою активність.
Склад: багатоатомні спирти - не менше 300 г/л, гумінові кислоти - до 30 г/л, карбонові кислоти природного походження- 3 г/л.
Культури: зернові, соняшник, кукурудза, зернобобові, ріпак, цукрові буряки, овочеві, просо, гречка, рис, картопля, плодово-ягідні, виноград.
Переваги:
- стимулятор росту - перепарат швидко засвоюється, завдяки чому підвищується темп проростаня, як рослини, так і її органів.
- адаптоген, кріопротектор, термопротектором - властивості препарату дозволяють зробити рослини стікими до несприятливих факторів навколишнього середовища. Дозволяють культурам краще переживати морози і засуху.
- антистрессант - модифікованні гумінові кислоти і низькомолекулярні багатоатомні спирти, що входять до складу добрива дозволяють прискорити обмінні процеси у тканинах рослини і підсилюють фотосинтетичну продуктивність хлоропластів у клітинах, що знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.
- інгібітор хвороб - добриво посилює імунітет рослин, ризик захворюваннь після обробки знижується у 1,5 -2 рази, що в свою чергу дозволяє змешити кількість обробок фугніцидами.
- активатор грунту - багатоатомні спирти, що входять до складу препарату прискорюють обмінні процеси в рослині, це збільшує кореневі виділення рослин, в результаті чого підвищується активність ґрунтових мікроорганізмів у прикореневій зоні (ризосфері). Завдяки карбоновим кислотам посилюєтья зростання чисельності мікроорганізмів. Це призводить до активізації виділення СО2 і деструкції целюлози. Це дозволяє зберігати позитивний баланс гумусонакопичення. При зростанні корисних бактерій, рослини отримують необхідну кілкьість мінерального живлення, що дозволяє зменшити витрати на мінеральні добрива.
- прилипач - добриво дозволяє баковим препаратм закріпитись на насінні та листі рослин, чим збільшує ефект від мікродобрив, біопрепаратів і пестицидів.
- фотосинтезатор - обробка добривом дозволяє збільшити кількість хлорофілу, завдяки чому підсилюється розвиток рослини.
Ознаки дефіциту:
Найбільше в препараті мають потребу рослини, що страждають від високих та низьких температур, важко переживають посуху. Рослини, що розвиваються повільно, або мають проблеми із проростанням.
Рекомендації, щодо застосування:
Зернові, соняшник, кукурудза, зернобобові, ріпак, цукрові буряки, овочеві, просо, гречка, рис: обробляються перед посівом в дозуванні 0,5 – 1 л/т.
Картопля: обробляється перед посівом в дозуванні 0,5 – 1 л/т
Плодово-ягідні, виноград: саджанці та живці замочуються у 2 – 4 % розчині.
Норми витрат робочого розчину складають:
для польових культур – 70-300 л/га;
для овочевих культур – 300-400 л/га;
для плодових культур і винограду – 800-1000 л/га.
Рекомендації, щодо приготовуння бакової суміші:
Бакова суміш
Вода
ВИМПЕЛ 2
Засоби захисту рослин
Мікродобриво (крім сірчаного активу Оракул)
Вода
Бакова суміш з КАСом
Вода
Вимпел 2
КАС відповідно до рекомендацій по проведенню позакореневих підживлень 3-12%+2,5% MgSO4٠7H2O (5% десятиводородний)
Засоби захисту рослин
Мікродобрива
Вода
Бакова суміш з карбамідом:
Вода
ВИМПЕЛ 2
Карбамід згідно рекомендацій по проведенню позакореневих обробок маточним розчином (або в бак для хімічних засобів обприскувача, або на фільтр)
Засоби захисту рослин
Мікродобрива
Вода
Увага! Компоненти бакової суміші (регулятори росту, СЗР, мікродобрива т змішуються виключно у воді!
При обприскуванні необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:
Обробку проводити в ранці або в вечірі при підвищеній вологості повітря, для уникнення хімічних опіків листя. При температурі повітря +5... +25 °С і швидкості вітру до 5-7 м/с в залежності від обприскувача. Не рекомендується проводити оприскування під час туману або в разі випадання роси, тому що ефективність обробки може знизитись, через стікання робочого розчину з поверхні рослин. Роботу слід припинити за 1,5-2 години до початку дощу.
Увага! Використовуйте, будь ласка, свіжорозмішані розчини. Готовий розчин слід зберігати не більше 1 доби!