Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

Сб: 9:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Intermag (Польща)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Бренд Intermag був піонером у дослідженні та розробці продуктів на основі мікроелементів і функціональних елементів ще з 1988 року. Продукція Intermag використовується на більш ніж сорока світових ринках. Більш ніж 30-річний досвід зробив бренд Intermag експертами ринку сучасних добрив.

Intermag - це відомий польский виробник біостимуляторів, мінеральних добрив для кореневого та некореневого підживлення. Вони призначені для використання у професійному вирощуванні рослин та продуктів для оздоровлення, призначених для використання у тваринництві. Асортимент добрив розроблявся, модернізувався та удосконалювався протягом усієї історії розвитку компанії Intermag. Накопичений багаторічний досвід у тісній співпраці з передовими фермерськими господарствами дозволив створити багатий асортимент добрив.

Мікродобрива Інтермаг, такі як Інтермаг Бор, Інтермаг Цинк та Інетрмаг Молібден допоможуть вам помітно збільшити кількість і якість врожаю, а також підвищити рівень стійкості рослин до заморозків та посухи.

Мінеральні добрива Інтермаг, що створені відповідно до вимог окремих культур: Інтермаг Кукурудза, Інтермаг Соя, Інтермаг Зернові, Інтермаг Соняшник, Інтермаг Олійні. Або універсальні добрива Інтермаг – для застосування на кількох видах культур, наприклад,  Інтермаг Примус насіння, Інтермаг Фосфор. Вони збільшать схожість насіння та прискорять темп його зростання.

Стимулятор росту рослин, такий  як Інтермаг Титаніт, покращує розвиток рослини, через що підвищуються кількісні і якісні показники врожаю.

Розгорнути
Вгору